Eindejaarsstress? Niet bij Luma – zo houden wij het overzicht tijdens de feestdagen

December. De maand van feestdagen, afsluiten en vooruitblikken. Maar óók van aangepaste roosters, volle agenda’s, declaraties, jaarafsluitingen en een tikkeltje extra werkdruk. Of je nu als collega via Luma werkt of als opdrachtgever met ons samenwerkt: dan weet je één ding zeker – aan de achterkant is alles geregeld. En daar draag ik, samen met mijn collega’s, met veel plezier aan bij.

Lees verder
Blogfoto

Achter de schermen, vóór het team

Als financieel- en salarisadministrateur houd ik me dagelijks bezig met het soepel laten verlopen van de financiële processen binnen Luma Group. Denk hierbij onder andere aan het verwerken en factureren van urendeclaraties, het tijdig verzorgen van de salarisverwerking (vooral in december) en zorgen dat alle gegevens correct en compleet zijn voor de jaarafsluiting.

Dat wordt in de laatste weken van het jaar nét iets complexer. Niet alleen door vakantiedagen en afwijkende werkroosters, maar ook omdat collega’s juist dan willen afschakelen. Terecht. Dat kan ook, want wij zorgen dat alles strak geregeld is – vóór, tijdens én na de feestdagen.

Voor collega’s: rust en duidelijkheid

Werk jij via Luma, dan wil je geen stress over je declaraties of salaris vlak voor Kerstmis. Daarom sturen we tijdig reminders, checken we alle gegevens nauwkeurig, en zorgen we dat de betalingen netjes op tijd worden verwerkt – ook als de feestdagen ertussen vallen. Zo kun jij je focussen op afronden, opladen en vooruitkijken.

Voor opdrachtgevers: zekerheid en vertrouwen

Ook voor onze opdrachtgevers is het een intensieve periode. Deadlines, projecten die af moeten, teams die op halve sterkte draaien. Dan is het fijn als je op ons kunt rekenen. Wij zorgen dat alles achter de schermen soepel blijft verlopen: geen losse eindjes, geen vertraging in betalingen of rapportages. Dat geeft vertrouwen en voorkomt gedoe in een toch al drukke maand.

Blogfoto 1

Teambased – ook in de administratie

Wat ik persoonlijk het mooiste vind aan deze periode? Je merkt hoe sterk het teamgevoel is. Iedereen bij Luma denkt (nog meer!) met elkaar mee. We werken samen, stemmen continu af met elkaar en springen bij waar nodig. Samen die schouders eronder. Dat is precies waar teambased detacheren voor staat: samen het verschil maken. Voor onze collega’s én onze opdrachtgevers.

Geen eindejaarsstress, gewoon goed geregeld

Of je nu aan het afronden bent, nog een laatste project wegwerkt of al in de vakantiemodus zit: wij zorgen dat het achter de schermen klopt. Dat geeft rust voor iedereen.

Namens ons hele team wens ik je fijne feestdagen en een mooie afsluiting van het jaar!

In 2026 ook samenwerken? Laat het ons weten. 
Neem via onderstaande button contact met ons op. 

Neem contact met ons op Vacatures bekijken
Auteur

Geschreven door Sylke van Rossum, Financieel & Salarisadministrateur.

Wij werken onder andere voor...